Zpět

Minelli překládková rypadla v nabídce

Na konci padesátých let Abele, Renato, Vittorino a Francesco Minelli začali sbírat nové zkušenosti, které rozšiřují do dnes a stále reagují na nové pobídky trhu.
V období silného hospodářského a průmyslového rozmachu se začali zabývat kovovými konstrukcemi a tesařstvím pro pozemní stavitelství. Postavili také původní továrny budoucích stejnojmenných dílen, v následujících letech se začala formovat myšlenka, která se poté stala jejich posláním. Konstrukce manipulátorů a zařízení pro zemědělství a zemní práce, stejně jako konstrukce prvního manipulátoru pro šrot.

Od prvních jednoduchých manipulátorů se zemědělským materiálem přes tažný stroj až po autonomnější zemědělská vozidla s vlastním pohonem, přes realizaci malých bagrů a různých konstrukcí „na zakázku vyrobených“ modelů až po „manipulátory skladového materiálu“. Bratři Minelli předvedli pozoruhodné podnikatelské kapacity se silným odhodláním, aniž by ztratili ze zřetele produkt práce, který byl vždy středem jejich pozornosti: v posledních letech se z dílny stala laboratoř, kde se produkty vytvářejí podle potřeb klienta i podle místa pro uvítání klientů bez potřeby komerčního filtru. V dnešní době jsou překládkové stroje vlajkovou lodí firmy Minelli a zaměřují se výhradně na ně.

Přehled modelů v nabídce a jejich technickou specifikaci naleznete zde https://www.lgstroje.cz/stroje/prekladkova-rypadla/

Servisní linka 24/7 - zavolejte nám, jsme tu pro Vás 24 hodin, 7 dní v týdnu. +420 547 214 214

loading